Zespół Timm

lektor

FB YT

Timm 1
Timm 2
Timm 3
Jest DJ jest impreza!
Dekoracje światłem ... magiczna chwila

DJ'e


Z takimi właśnie mistrzami konsoli zafascynowanymi DJ’ingiem współpracuje firma TIMM.
Czy to bal karnawałowy, impreza firmowa, studniówka, wesele, DJ dojedzie tam gdzie goście chcą tańczyć. Idealny na każdą okazję bo dzięki spontaniczności i elastyczności potrafi wyczuć klimat wieczoru i zagra najciekawsze taneczne przeboje. Potrafi kręcić imprezy na znanych polskich i światowych hitach lat 60-, 70-, 80-, 90-tych, a także przy elektronicznej muzyce klubowej z takich gatunków jak house, dance, trance, czy techno. Odpowiednia kombinacja stylów muzycznych podana z wyrafinowanym smakiem jest zazwyczaj mieszanką wybuchową tworzącą na parkiecie pełną napięcia atmosferę niezwykłości.

Zagraliśmy na setkach imprez w restauracjach, hotelach, zajazdach, dworkach, zamkach, dyskotekach, klubach, w plenerze, jak również na estradzie (po koncertach znanych zespołów) dla wielotysięcznej publiczności. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie z najwyższej “półki”, renomowanych i uznanych na świecie firm branży DJ’skiej: Denon, Pioneer ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych technologii oświetleniowych LED. W przeciwieństwie do konkurencji nie gramy z laptopów czy komputera. Jesteśmy prawdziwymi Dj’ami a nie tylko “myszkoklikaczami”. Korzystamy z oryginalnych płyt CD z prawem do publicznych odtworzeń.

Na imprezach NIE PIJEMY ALKOHOLU, nie robimy przerw (z wyjątkiem gorących posiłków, podczas których cicho odtwarzana jest muzyka instrumentalna), nie prowadzimy imprezy na siedząco.

Dje współpracujący z firmą TIMM

OFERTA
Proponujemy obsługę takich imprez jak:

  • wesela
  • bankiety firmowe/eventy
  • studniówki
  • poprawiny weselne
  • pikniki
  • wieczory pańieńskie
  • osiemnastki

W naszej ofercie cenowej Dj zawsze występuje z pełnym nagłośnieniem i oświetleniem w zależności od ilości gości, gabarytów sali i wczesniejszych ustaleń.

KARAOKE (śpiewać każdy może…)

Opis DJaJedną z opcji dodatkowych które oferujemy dla naszych klientów jest Karaoke. Ta wspaniała zabawa może być przeprowadzona w czasie imprezy firmowej, poprawin weselnych czy innej imprezy muzycznej. Jest to znakomity sposób na dobry humor i super zabawę wszystkich zaproszonych. Firma muzyczna TIMM posiada wysokiej jakości rzutnik z ekranem, na którym wyświetlany jest tekst do utworu Karaoke odtwarzanego z komputera. Posiadamy kilkaset licencjonowanych podkładów Karaoke z platformy MIDI NET www.utworki.pl co pozwala każdej osobie wybrać odpowiedni znany utwór, bez względu na posiadane umiejętności wokalne z linią lub bez linii melodycznej. Wyświetlany na ekranie tekst pozwala na wspólne śpiewanie np. refrenów przez pozostałych gości obecnych na imprezie. Jeśli więc macie Państwo ochotę na taki dodatkowy sposób zabawy z chęcią przeprowadzimy ją dla państwa. Czas trwania do uzgodnienia (najczęściej ok. 45 minut + czas na przygotowanie). Zapraszamy!!!

Zapraszamy!!!
“TIMM”