Zespół Timm

lektor

FB YT

Timm 1
Timm 2
Timm 3
Jest DJ jest impreza!
Dekoracje światłem ... magiczna chwila

Repertuar

Nasz repertuar jest bardzo szeroki, zróżnicowany i gustownie dobrany, obejmuje on ponad 400 utworów w większości w naszych aranżacjach z różnych gatunków muzycznych. Począwszy od lat 60-tych, 70-tych poprzez gorączkę sobotniej nocy i piękne lata 80-te, 90-te aż po najnowsze utwory z list przebojów oraz własne covery przy których większość z państwa uwielbia się bawić. Zawsze oferujemy muzykę na najwyższym poziomie a typ lub rodzaj jest szerokim pojęciem ponieważ obejmuje ogólnie muzykę rozrywkową, standardy, pop, muzykę taneczną, disco-dance, rock, ballady, muzykę cygańską, latino-amerykańską, góralską, country, rock and roll oraz skoczno-biesiadną. Na imprezach muzycznych prezentujemy oryginalny styl, prezencję sceniczną, występy tematyczne np. program:

Retro

Śmieszne koszule disco z lat 70-tych, na głowie afro i kolorowe okulary a do tego oczywiście muzyka zespołu Boney M, Abba, Eruption.

Latino

Latynoskie rytmy w naszym wykonaniu potrząsną parkietem. Specjalne stroje Sombrero oraz Poncho i oczywiście piosenki tego gatunku wprowadzą wszystkich w gorące rytmy salsy i samby.

Disco

Tutaj na chwilę robimy na imprezie klimaty klubów nocnych i dyskotek. Zgaszone światła i nasze sceniczne profesjonalne oświetlenie w połączeniu z dymem i przebojami z list przebojów (Lady Gaga, Jennifer Lopez) wprowadzają gości w zupełnie inny wymiar rzeczywistości. Prawdziwe szaleństwo bez względu na wiek na parkiecie.

Muzyka cygańska (romska)

Czarne szerokie spodnie i błyszczące od cekinów koszule już wprowadzają gości w rytmy cygańskie ”My Cyganie – Ore Ore” i wiele innych utworów cygańskiej muzyki tańczy i śpiewa cała sala.

Biesiadna zabawa

Ten styl zabawy zna praktycznie każdy a sięga on naszej polskiej tradycji. Nasz zespół porwie państwa właśnie do takiej zabawy, ucharakteryzowani na styl naszej Polskiej Kapeli Warszawskij oczywiście akustycznie z akordeonem, saksofonem i bębnem marszowym bawimy się z gośćmi przy stołach grając i śpiewając znane wszystkim szlagiery weselne i biesiadne.

Rockowy

Standardy rockowe, szlagiery gitarowe, ballady oraz rytmy pobudzające wszystkich.

Country

Przebrani za kowbojów z dzikiego zachodu ruszamy wraz z gośćmi na piknik country do Mrągowa grając i śpiewając światowe przeboje tej właśnie muzyki.

Góralskie Show

Wspaniałe utwory góralskie w pomysłowych aranżacjach – nie zabraknie typowych utworów z tego regionu, skrzypiec, ciupagi i oczywiście znakomitego humoru góralskiego, który towarzyszy zespołowi Timm na każdej imprezie muzycznej.