Zespół Timm

lektor

FB YT

Timm 1
Timm 2
Timm 3
Jest DJ jest impreza!
Dekoracje światłem ... magiczna chwila

Zespoły


Proponujemy państwu występ jednego z naszych
trzech zespołów Timm 1, Timm 2 lub Timm 3

Poziom muzyczno – artystyczny trzech zespołów właściwie niczym się nie różni. Składy są takie same 4 osobowe. Identyczne instrumentarium. Osoby występujące w zespołach to profesjonalni muzycy i wokaliści. Co niektórzy ze stażem w Timm 20 lat!!!

 Wszystkie zespoły prezentują na imprezach profesjonalne aranżacje muzyczne utworów bardzo zbliżone do oryginałów wykonywane na najwyższej jakości instrumentach muzycznych. Znakomite brzmienie wokalne dzięki temu, iż większość utworów wykonywanych jest w harmonii dwu-trzy głosowej podpartej efektami wokalnymi legendarnej marki Lexicon i przy użyciu znakomitych mikrofonów Shure. Najwyższej jakości system nagłośnieniowy sprawia iż prezentowany program muzyczny jest w 100% czytelnie odbierany przez wszystkich słuchaczy. W tej chwili pracujemy na najlepszym na świecie w swej klasie zestawie aktywnych kolumn znakomitej włoskiej firmy RCF oraz Allen&Heath. Posiadamy oświetlenie sceniczne typu PAR LED, efekty świetlne oraz wytwornice dymu użycie których sprawia, że w każdym miejscu prezentujemy się bardzo okazale a bawiący się goście mają stworzony ciepły klimat oraz przytulną atmosferę.

Prezentowany przez zespoły Timm program muzyczny zawiera największe krajowe i zagraniczne przeboje od lat 60-tych do współczesnych. Co wyróżnia nas wśród wielu zespołów? Nie wykonujemy zbyt wielu utworów “Disco-Polo” ale są one ważną częścią repertuaru wielu imprez a oprócz piosenek które z zasady powinny się znaleźć w repertuarze dobrego zespołu wykonujemy światowej klasy Hity będące często utworami ponadczasowymi. Dlatego też, jak mało kto śpiewamy w 6 językach: angielskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, czeskim no i oczywiście polskim.

Podczas imprezy bezpośredni kontakt z widownią pomaga stworzyć swobodną, miłą atmosferę wśród obecnych, a zamawiający oszczędza wydatki na wynajęcie wodzireja. Bezpośredni kontakt z publicznością od samego początku danej imprezy, pozwala sprawnie przeprowadzić ze sceny wszystkie zaplanowane punkty programu. Oprócz prezentowanych różnorodnych utworów muzyki tanecznej bawimy też gości zabawami typu Zorba, Kankan, Kazaczok, Pociąg, Kaczuchy itp. które powodują szybką integracje wszystkich bawiących się. To co wyróżnia nas wśród wielu zespołów to fakt, iż oprócz repertuaru typowo weselnego który z zasady powinien się znaleźć podczas zabawy weselnej, potrafimy wykonać klasyki z gatunku muzyki rock’owej, muzyki pop czy też disco. Dlatego też wśród repertuaru znajdziecie Państwo hity takich zespołów jak The Beatles, Dire Stratis, Rolling Stones czy polskich zespołów Dżem, Lady Pank po rytmy Modern Talking czy Bonny M lub Abby. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, co często jest zauważane przez naszych klientów. Dodatkowo każdy akcent kulinarny staramy się wprowadzić nastrojem muzycznym a każdy blok muzyczny, możemy kończyć oryginalną weselną przyśpiewką.

 

Prowadzimy zdecydowanie pomysłowy cykl zabawy z gośćmi przy stołach, grając akustycznie i śpiewając (akordeon, saksofon, bęben marszowy) wraz z nimi znane i lubiane piosenki biesiadne.

Drodzy państwo! Posiadamy swój transport i dojeżdżamy zawsze na czas bez względu na odległość.
Z dnia na dzień przykładamy wszelkich starań, aby podnieść jakość wykonywanych przez nas usług, poprawić w jeszcze większym stopniu nasz wizerunek zespołowy, obsługę klienta. Staramy się zrobić maksymalnie wszystko, by państwa przyjęcie było udane, zabawne, bezkonkurencyjne, wyjątkowe i niepowtarzalne.

Przez naszą ciągłą pracę, zapał i umiejętność w prowadzeniu w/w imprez muzycznych wypracowaliśmy wysoką pozycję na estradzie północno-wschodniej Polski.

Z tegoż też miejsca zapraszamy do współpracy wszystkie młode pary, właścicieli hoteli, domów i lokali weselnych oraz organizatorów imprez muzycznych.

Pozdrawiamy ZESPÓŁ TIMM